×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم

gegli

mey khone

be salamati

شخصيت شناسي با ميوه

فرض كنيد ظرفي پر از انواع ميوه هاي مختلف جلوي شماست ميوه مورد علاقه تان را برداريد ولي دقت كنيد! ممكن است با انتخاب اين ميوه اسرار و رموز شخصيت شما به سرعت فاش شود در حقيقت اين تست روانشناسي به سادگي نشان مي دهد كه شخصيت افراد مختلف نسبت به انتخاب ميوه مورد علاقه شان چگونه است.

سيب

اگر سيب ميوه مورد علاقه شماست فردي افراطي هستيد كه از روي انگيزه آني و بدون فكر قبلي كاري را انجام مي دهنيد رك گو هستيد و از مسافرت لذت مي بريد مي توانيد خيلي خوب رهبري يك گروه را به عهده بگيريد و كارها را پيش ببريد اشتياق زيادي براي زندگي كردن داريد كه اين انگيزه شما از نظر اطرافيان بي همتاست

پرتقال

فردي صبور و پر طاقت هستيد كه اراده تان بسيار قوي است دوست داريد كارها را به اهستگي ولي بطور جدي انجام دهيد خجالتي هستيد و نزد اطرافيانتان قابل اعتماديد شريك زندگي خود را با دقت و تمام احساس قلبيتان انتخاب مي نماييد و از هر گونه مشاجره و ناسازگاري اجتناب مي كنيد.

هلو

رفتار دوستانه اي داريد رك گو و پر حرف هستيد كه به جذابيت شما مي افزايد رفتار ناشايست ديگران را خيلي سريع مي بخشيد و فراموش مي كنيد براي رفاقت ارزش زيادي قائليد و رگه هايي از استقلال طلبي و بلند پروازي در شخصيت شما ديده مي شود كه باعث شده شخصي زرنگ و فعال جلوه كنيد كمال طلب احساساتي صادق و با وفا هستيد. بر هر حال دوست نداريد همه اميال خود را در مقابل ديگران نشان دهيد.

گلابي

اگر تمام توجه تان را به كراي معطوف كنيد مي توانيد آن را با موفقيت انجام دهيد گاهي در انجام كارهايتان بي ثبات و متعيير هستيد و مايليد كه از نتايج سعي و تلاش خود خيلي سريع مطلع شويد از شركت در بحث هاي خوب و مفيد لذت مي بريد بي طاقت هستيد و زود هيجان زده مي شويد با توجه به اينكه به سرعت دوستي هاي خود را بر هم مي زنيد نگهداري رفقا براي شما چندان ساده به نظر نمي رسد.

گيلاس

اگر گيلاس ميوه مورد علاقه شماست زندگي هميشه برايتان شيرين نيست و اغلب با فراز و نشيب هاي زندگي مواجه مي شويد بجاي داشتن در آمدي جزئي به شيوه اي براي دريافت مقداري زيادي پول فكر مي كنيد ذهعن خلاقي داريد و به دنبال فعاليت هاي خلاقانه هستيد يك شريك زندگي صادق و با وفا محسوب مي شويد و لي ابراز احساسات برايتان كار ساده اي نسيت خانه شما در حكم پناهگاهتان است و از هيچ چيزي به اندازه اينكه در كنار فاميل هاي نزديك و افراد مورد علاقه تان باشيد لذت نمي بريد

موز

فردي با محبت ملايم خونگرم و دلسوز هستيد اغلب اوقات از كمبود اعتماد به نفس رنج مي بريد و كمي احساس ترس در شما ديده مي شود برخي مواقع مردم از اخلاق خوب شما سو استفاده مي كند شريك زندگي خود را تحت هر شرايطي كه از نظر روحي و جسمي داشته باشيد مي پرستيد و ارتباطات شما با ديگران در وضعيت متعادلي قرار دارد.

نارگيل

جدي متفكر و انديشمند هستيد اگر چه از روابط اجتماعي تان لذت مي بريد ولي در انتخاب شريك زندگي بسيار سخت گير هستيد در كارهايتان سر سختي و سماجت داريد ولي لزوما بي پروا نيستيد زيركي تيزهوشي و گوش به زنگ بودن از ديگر خصوصيات شخصيتي شماست بايد مطمئن شويد كه در هر زمينه اي و به ويژه از لحاظ شغلي در راس امور قرار داريد شريك زندگي شما بايد فرد باهوشي باشد احساسات در زندگي براي شما مهم است ولي به طور حتم برايتان همه چيز نيست!

انگور سياه

به طور كلي فردي مودبي هستيد به سرعت عصباني مي شويد ولي خيلي سريع به حال اوليه باز مي گرديد از زيبايي در هر نوع ان لذت مي بريد فرد محبوبي هستيد شما سرشت خونگرم و سخاوتمند داريد. ميل زيادي براي زندگي در شما موج مي زند و از انجام هر كاري كه مي كنيد لذت مي بريد شريك زندگي تان بايد در هيجانات شما سهيم شود و از پيشنهاداتتان لذت ببريد.

آناناس

به سرعت تصميم مي گيريد و در انجام كارهايتان سريع و چابك هستيد تغييرات شغلي شما را نمي ترساند كه اين موضوع يكي از برتري هاي شخصيت شماست توانايي استثنايي در سازماندهي كارهايتان داريد و از حجم زياد وضايف اطرافتان نمي هراسيد سعي داريد در ورابط خود با ديگران متكي به نفس صادق و درستكار باشيد دوستان خود را خيلي سريع انتخاب نمي كنيد ولي اگر شخصي را برگزينيد تا آخر عمر با شما خواهد بود به ندرت احساساتي مي شويد و شريك زندگي تان اغلب تحت تاثير يكرنگي شما قرار مي گيرد ولي اجازه ندهيد كه به دليل عدم توانايي شما در ابراز محبت نا اميد شود.
دوشنبه 27 دی 1389 - 12:51:57 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم
نظر ها

http://kurosh78.gegli.com

ارسال پيام

دوشنبه 27 دی 1389   11:23:35 PM

سلام، مطلبت راجع به فال ميوه خيلي جالب و درست بود. با تشكر .

آخرین مطالب


...


استیک


سخنان چارلی چاپلین


سخنان کوروش بزرگ


سخنان بزرگان


...


آرم


طا لع بيني


اس ام اس فلسفی جدید


اندرزهای شکسپیر برای از زندگی


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

260359 بازدید

24 بازدید امروز

167 بازدید دیروز

497 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2023 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Mohammad Hajarian

Powered by Gohardasht.com | MainSystem